Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nagy baj lehet?

Ez nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Csak most kezdem el szedni a fogamzásgátlót és ugye azt úgy kell elkezdeni, hogy a menzesz 1. napján. 1.nap volt egy kis barna folyásom(még nem szedtem a bogyót). 2. nap már kicsit erősebb barna folyásom volt, hát elkezdtem szedni életemben először a bogyót. 3.nap már alig volt valami, szinte semmi... Nem tudom eldönteni, hogy ez most menzesz, vagy barna folyás volt... Ha barna folyás(tehá nem menzesz), és úgy kezdtem el szedni, az baj? Vagy történhet vmi?

2012. nov. 14. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedjed továbbra is, de ne bízz a védelemben. Ha most esetleg miatta nem jött meg rendesen, a következőt majd meghozza. Ha már elkezdted, akkor legyen folyamatos.
2012. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!