Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihagytam véletlen két szemet...

Kihagytam véletlen két szemet a csomagból. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Soha nem fordult elő ilyen, sosem értettem hogyan lehet kihagyni több szemet, a telefonom is mindig jelez... Fogalmam sincs hogyan történhetett, nem emlékszem melyik napokon hagytam ki őket. Elkezdtem szedni rendesen a szünet után és 6 szemet vettem be, de ma már a kilencediket kéne. Szóval kettő kimaradt az első héten. És az is biztos, hogy tegnap bevettem. Tehát össze vissza szedtem be.

Áttöréses gyenge vérzésem van. Most hogyan szedjem tovább?

Nemi életet nem éltem azóta.


Szedjem tovább a péntekitől? Egyet pótoljak be, és úgy folytassam? Mi a teendő?

Kérlek válaszoljatok!



2012. nov. 16. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
az elmaradt szemeket most már ne vedd be! folytasd a ma estivel és ebbe a hónapba védekezzetek máshogy is!
2012. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Egyiket se? Mert egyik orvos ismerősöm azt mondta, hogy egyet pótoljak be, és akkor csak egy maradjon ki a hónapból.

Illetve ilyen esetben mi történik, ha egyet bepótolok?

2012. nov. 16. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor érdemes pótolni,ha kevesebb mint 12 óra telt el,de nálad már 2 nap is kimaradt..-ugyhogy én nem vennék be többet! de ha olyan doktor javasolta neked,hogy vegyél be többet,aki tényleg hozzá értő,akkor hallgass rá
2012. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként ha csak 1 is maradt volna ki ebből a hónapból,akkor is érvényes az,hogy védekezz máshogy is,mert ráfázhatsz..
2012. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenképpen fogunk óvszert használni :)

Köszönöm szépen!

2012. nov. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!