Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikó László vagy Fenesi...

Lileeth kérdése:

Sikó László vagy Fenesi István? (Miskolc)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik orvos jobb választás? Tapasztalatokat szívesen olvasok!

Előre is köszönöm!



2012. nov. 18. 18:58
 1/6 anonim válasza:

Személyes tapasztalatom csak az egyikőjükről van, az is pár perces beszélgetés. Olvasgass itt utána, hátha tudsz dönteni, ha már senki nem írt érdemben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sik%F3+l%E1s..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=fenesi

2012. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia

köszi! Ha megkérdezhetem milyen tapasztalatod van és melyik orvossal kapcsolatban?

2012. nov. 19. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ó, épp múlt héten voltam mind a kettőnél. Fenesi valami borzalmas durván elküldött, csak mert nem tudtam, hogy nem tartozom oda, és elmertem menni (csomószor voltam már a rendelőben, senki nem szólt). Átpasszolt Sikóhoz, aki ugyanazt elmondta emberi stílusban, és hajlandó volt fogadni. Mindenesetre már ott tartok, hogy nem megyek többet Miskolcon nőgyógyászhoz. Fogalmam sincs, hogy mi lesz.
2012. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hm,értem.De hogy hogy nem oda tartozol? Nem miskolci vagy? És Sikó sem jött be ezek szerint?
2012. nov. 20. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ifjúságira mentem, és már betöltöttem a 18-at. Régen tiniambulanciának hívták, ráadásul sehol nincs kiírva, hogy mi számít "öregnek". De nagyon durván beszélt velem, sírtam utána egy kicsit. Szalagavató előtti nap pont jókor jött.

De, csak nem magához hívott vissza, és ha úgy van, mint régen, akkor kérsz időpontot a szakrendelőbe, és nem tudod,hogy kihez kapsz, majd aznap elválik. Ezt nem vállalom be, aki meg állandós, azokról nem sok jót hallottam.

Amúgy tényleg nem tudom mi lesz, elég gáz van, de Pestre kellett menjek magánba, hogy észrevegyenek egy fejlődési rendellenességet(az a doki volt a 11. akihez elmentem, hogy valami nincs rendben), amit simán ki lehetett volna szúrni. Ott műtöttek. Még mindig vannak gondok, és fogalmam sincs, hogy kihez menjek, mert a pesti orvos hosszútávon nekünk megfizethetetlen.

2012. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp Sikó normálisabb -
2014. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!