Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja nem jött meg!...

3 hónapja nem jött meg! Várjak még?

Figyelt kérdés

augusztusba hagytam abba a fog. gátlót! azóta nem jött meg. kb 5 évig szedtem. Főként azért írta fel a doki mert nem volt rendszeres. De már nem akarom szedni. Tudom, hogy ezzel csak elfedte a mensi zavar valódi okát, de már ezen nem tudok változtatni.

A kérdésem az, hogy várjak még, vagy menjek a dokihoz?


2012. nov. 18. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
menj minél előbb. én eddig sem vártam volna. lehetsz terhes?
2012. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem lehetek, védekeztünk, és olyan ritkán vagyunk együtt.. akkor lehet elmegyek holnap.
2012. nov. 18. 23:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én kb. màsfél évig szedtem és miutan abbahagytam, 1 évig rendszertelenül jött meg. azért egy évig, mert abban a hónapban mikor elegem lett és cickafarkot és palàstfű teàt ittam, napra pontosan megjött. sztem próbáld ki. de ha elmész dokihoz lehet h gyogyszert ir h megjöjjön.
2012. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem akarok gyógyszert! :S annyit ártottam már igy is hogy inkább kipróbálom a gyógyteákat! ezt már én is hallottam, hátha segit!
2012. nov. 19. 00:22
 5/8 anonim ***** válasza:
sokaknak akár fél év egy év is amire vissza áll. Igy hogy előtte sem volt rendszeres könnyen lehet hogy van valami hormon probléma. Én is igy jártam, nekem 9 hónapig nem jött meg utána.
2012. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó: és nem idegesített hogy nem jön meg?! az orvos mit mondott neked? hogy várj és majd megjön?! azért ez csak nem normális! én már gondolkodtam hogy elmegyek egy endokrinológushoz is...
2012. nov. 19. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
de és voltam is orvosnál, azt mondta van akinek akér egy év amig beáll. Én testgyertyáztam a ahasamat azelött mielött előszőr megjött. nem tudom mennyi köze volt hozzá, de lehet volt. Jó ötlet felkeresni egy endokrinológust.
2012. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben, akkor megyek dokihoz, meg keresek egy endokrinológust! köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek!
2012. nov. 20. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!