Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás feketés folyás mostanáb...

Barnás feketés folyás mostanában, eléggé kevés. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
14/L vagyok, 5 hónapja jött meg először, még 13 évesen. Eléggé rendszertelen a ciklusom, valamikor 2 hét után ujra megjött, máskor másfél honap után. Legelöször elég erős volt és piros, mostanában viszont inkább barna és csekély mennyiségű, max 3 napig tart. Mi lehet a bajom, ez majd idővel beáll?

2012. nov. 19. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a "barna folyás" maga a menstruáció, csak még gyenge.

Azért van, mert még fiatalka vagy, ha idősebb leszel, akkor majd normális lesz.

2012. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idősen voltam először nőgyógyásznál.Nem fájt,nem volt ciki,sem kellemetlen.Amikor mondtam neki,hogy rendszertelen azt mondta ilyen fiatalon még normális.Te is fiatal vagy gondolom ez neked is normális.A barna folyás is normális addig amig nem büdi,vagy nem viszket.Akkor lehet fertőzés is.Szerintem anyukádnak mond el a dolgot.Nem hiszem,hogy van aggódni valód,de egy nőgyógyászati vizsgálat idővel nem árt.. :)
2012. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez alvadt vér, ami teljesen normális, ha semmi tünetet nem okoz.
2012. nov. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!