Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap kaptam diprophin...

Tegnap kaptam diprophin injekciót! Egyet adattam be a buci térdemre többet nem kívánok, más megoldás nem volt, kérdés mellékhatás ettől is jöhet?

Figyelt kérdés

diprophos


Egy sportolo vagyok többször mutott térddel, de csak két alkalommal. Az utolsó kresztszalag, meniskus műtétem 8 éve volt. Azóta minden szuper, mert akkor a Béres doktor műtött Három éve nyáron jött az első folyadék megeröltetésre, nem szivták le. Rendbe jottem. Majd most két hete megint, már harmadjára szivtak le igaz egyre kevesebb folyadékot szedtek ki a térdemből. Az elsőnél sem volt véres szerencsére de 50 mg, Folyadék azt hiszem, másodjára 4 napra rá mentem, mert vb előtt álltam akkor már csak 15 mg-t . Kaptam gyulladás csokkentő gyógyszert minden ami létezik valahogy nem időben gyógyultam. Tegnap voltam utoljára már csak 5 mg folyadék jött le, de a térdem buci volt. Járni már tudtam, fájdalom nincs. Az orvos azt mondta mivel nekem 4 napon belül dolgoznom kell pincéri munka, egy módja van ennek diprophin injekció. Utána érdeklődtem. Nem volt más lehetőségem. A VB elment, de a munkámnak maradnia kell. Beadattam. Tegnap történt mára semmi mellék hatás. Mikor johetnek a mellék hatások? Egytől jön?


- összesen 1 db injekció, nő vagyok mellékhatás mikor jön? ha egy nap telt el és semmi mellékhatás, annyi melegem van

- meddig hat ? pénteken kéne elutaznom pincér vagyok

- nem lesz maradandó károsodás ha többet nem adatok be sosem?

-pénteken kéne két hétre kimennem dolgozni első korben nem lehet hogy ismét vissza dagad?

- ha mellékhatások jonnek mi a teendo?



2012. nov. 20. 13:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!