Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik köldökzsinórvéres...

Melyik köldökzsinórvéres céget ajánlanátok? Hogyan működik ez a dolog? Szülés előtt mennyivel érdemes szerződést kötni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Privát üzenetet küldtem
2012. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy éve én is ebben a cipőben jártam, nem egyszerű a döntés. Mi végül a Sejtbankot választottuk a következők miatt:

1. mi köldökzsinórszövetet is szerettünk volna eltetetni,

2. plusz 5 év tárolást adtak ajándékba

3. babagondozási tanfolyamot adtak ajándékba

4. közvetlenül karácsony előtt kötöttünk szerződést mert nagy összegű kedvezményt (40-60 000 Ft attól függően, hogy mit akartok eltetetni)adtak akkor, érdemes kivárni ha még belefértek az időbe

(fizetni csak a szülés után kellett, és csak ha sikeres volt a levétel, addig pedig csak a szerződést kellett aláírni).

A közvetítők nagyon segítőkészek és rugalmasak voltak, a babagondozási tanfolyam nekünk nagyon hasznos volt, az apukák is jöhettek.

A szülés után másnap hamar jött a szállító a sejtekért.


Remélem segítettem valamennyit a válaszommal.

2012. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!


A második hozzászólótól kérdezném, hogy melyik intézettel kötöttetek szerződést? Nekünk 2 babánk lesz és nem tudjuk mi tévők legyünk!?

Köszi a választ!

2013. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!