Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok? Barátnömnek...

Mit gondoltok? Barátnömnek mindig pontosan jött meg a havi vérzése, de most 3. napja késik neki. óvszerrel védekeztünk es nem voltlyukas. Bnöm megis parázik. Szerintetek mi az oka a késésnek? Aggódhatunk? S

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy aggódjatok-e, de azért egy tesztet csinálhatnátok. Akkor mindjárt többet tudtok.
2009. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő aki minden hónapban napra pontosan 28 napra menstruál. Pár napos késés még a legszabályosabb ciklusú nőnél is előfordulhat, akár azért is késhet mert nagyon fél a terhességtől. Ha az megnyugtatja, akkor vegyetek egy tesztet.
2009. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A parázástól, stressztől is késhet a mensi. Nekem is mindig pontos volt, egyetlen egyszer késett egy hetet, amikor meg voltam ijedve, mert esélye volt, hogy terhes lehetek. Ha óvszerrel védekeztetek, és nem is szakadt el, kizárt, hogy teherbe esett volna a barátnőd.
2009. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdtem fogamzásgátlót szedni, nekem is mindig pontos volt a menstruációm, valamiért néhány havonta mégis becsúszott 1-1 hét csúszás. Szóval, talán egy hét belefér, de aztán tényleg kéne csinálnotok egy terhességi tesztet, ha továbbra sem jön meg neki.
2009. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszotokat.és tovabbra is várom őket.én ois megszeretnék egy cseppet nyugodni
2009. aug. 16. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden hónapban percre pontosan jött meg egész életemben, most meg már második hónapja 1-1,5 hetet is késik. Voltam dokinál, semmi gond, ilyen előfordul néha. Szóval bőven belefér, hogy néha nem szabályos. Ha már meg kellett volna neki jönnie, akkor már a teszt kimutatja, úgyhogy vegyetek egy tesztet és kiderül.
2009. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!