Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az elmúlt kb 2 hónapban elkezdtem enni. Szinte már kényszeresen. Ez idő alatt híztam egy csomót. E közben elég gyakran hányingerem van, és rosszul érzem magam. Gyanakodtam arra is, hogy esetleg terhes lehetek, de nagyon remélem, hogy nem így van. Fogamzásgátlót szedek, de mellette még óvszert is használunk, csak hogy semmi baj ne legyen. Nagyjából másfél hónapja viszont volt egy nap, amikor elfelejtettem bevenni a gyógyszert. A gyógyszer leírásában az volt, h utána egy hétig csak kiegészítő védekezéssel biztonságos a szex. Azon a héten nem volt semmi, csak a hét legutolsó napján, amikor is bennem maradt a gumi. (Úgy éreztem, h semmi sem ment belém) Azóta kétszer jött meg a menstruációm, de még mindig aggódok, hogy talán még is terhes lettem. Ez lehet a bajom vagy valami más?

2012. nov. 23. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 2szer megjött a menstruációd azóta rendesen akkor biztos hogy nem vagy terhes, de ha biztosabbra akarsz menni csinálj egy tesztet
2012. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a tabletta mellékhatása, mint terhesség.
2012. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. nov. 23. 22:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!