Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactofeel hüvelygélről mi a...

Mubby23 kérdése:

Lactofeel hüvelygélről mi a vélemény? Tényleg használ?

Figyelt kérdés
mert ezt írta fel a nőgyógyászom hogy helyreállítsuk a hüvelyflórámat.
2012. nov. 26. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, mert gynoflort kaptam mindig. Szerintem próbáld ki, aztán ha nem jó, akkor tudsz váltani. Én mellette használnék a helyedben frezyderm intim segítséget is, nekem az nagyon bejött, a dokim ajánlotta.
2012. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En eddig 2-t csinältam, de semmi vältozäs, pedig teljesen pozitivan vetettem bele magam, föleg,hogy itt irtäk hogy egy alkalom utän megszünt nekik a kellemetlen dolog...Mindenesetre vegigcsnälom a 7-et.....
2012. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én tegnap vettem meg ezt, a lactofeelt mert nem folyt ki semmi sem, de olyan kellemetlen szag volt folyton és nekem az első után már a kellemetlen szag megszűnt. el se hiszem ezt nem élem bele magam, mert rengeteg kúpot meg gyógyszert kaptam és mindegyik ideig óráig volt jó
2012. nov. 29. 09:58
 4/8 A kérdező kommentje:
ennyit a lactofeelről. marta a hüvelyfalamat kegyetlenül. az volt a tájékoztatóba írva, hogyha marja a hüvelyem akkor gombám van tiszta jó h össze vissza adnak mindent.
2012. dec. 3. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérj rá tablettát és krémet, majd kezeld magad a fent említett módon. 1. voltam. :)
2012. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj kedves első válaszoló h sok mindent kipróbáltam krémet meg kúpot meg gyógyszert és hiába. már szinte majdnem mindenre immunis a szervezetem szerintem.
2012. dec. 3. 14:37
 7/8 anonim válasza:
61%
Hogy vagy? Folyásra kaptad a gélt? Elhasználtadaz összes tubust? Nekem is szúrt meg égett az első tubus után 24 óra elteltével, ugyanis a másodiknál már eléggé mart.
2012. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hüvely ph egyensúlyát akarom visszaállítani amikor mondtam az orvosnak hogy ezt akarom ezt írta fel, de abba is hagytam mert marta nagyon eszméletlen módon, meg hát a betegtájékoztatóba is az áll hogyha gombám van akkor marni fogja kegyetlenül. azóta gynflor használok már 7 kúpon túl vagyok és jobban érzem magam.
2012. dec. 12. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!