Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy az idegeskedé...

Lehetséges, hogy az idegeskedéstől késik a menstruációm már több, mint 2 hete?

Figyelt kérdés
20éves vagyok,és mostanába elég sokat idegeskedek... És akkor most még ez is idegesít,mert félek,hogy terhes vagyok... Nem tudok tesztet venni,vagy nőgyógyászhoz menni,majd csak kb 2hét mulva. Addig meg marad az idegeskedés. De akkor éreznék valamit,nem,ha terhes lennék? Mert most csak annyi,hogy néha esténként görcsöl a hasam. Ezt is én írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..
2009. aug. 17. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj nem idegeskedni valószinű hogy hamarosan meg fog jönni hisz nekem is szokott késni és mindig görcsöl de viszont ha nem akarsz gyereket akkor a pároddal találjatok egy megfelelő védekezési módszert és nem kell majd minden hónapba ezen idegeskedned!
2009. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt a kérdést már megválaszolták, miért teszed fel még egyszer?

A terhesség esélye mindig fenn áll, nincs 100%-os biztonság. Ha 2 hét múlva tudsz csak tesztet venni, akkor veszel akkor. A görcsölést már lehet, hogy bemagyarázod magadnak, annyira akarod hogy meg jöjjön.

Vegyél egy forró fürdőt, lazíts, mert valóban ha idegeskedsz tovább késik. Nyugodj meg, ne izgulj.

2009. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Attól félek,h ha mégis,akkor mit csinálok? Bár nem tudom honnan számolják ezt a 12 hetet,de ha 2hét mulva már a 3.nak kellene megjönni,az már majdnem 12 hét.
2009. aug. 17. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Húzzál tesztet venni. nem igaz hogy ennyire nem vagy képes! ha ahhoz nagylány vagy, hogy szeretkezz védekezés nélkül(mert a megszakításos "módszer" NEM védekezés), akkor ahhoz is legyél nagylány hogy a gyógyszertárban merjél kérni!


De amúgy (bár nem tudom hol laksz) minden DMben és rossmannban is lehet kapni! még ha a faludban/városodban nincs is, felcsüccs a buszra és elszaladsz egyért!


Gondolom nem akarod, hogy késő legyen (írtad, hogy lassan 12 hét...) Még van időd, bármi is van. Ha a teszt neadjisten pozitív, irány a nődoki AZONNAL.


Nem tudom, hogy tudsz így nyugodtan aludni...


Amúgy ha a mensid erőssége és hossza normális volt, akkor valszeg nincs gond. De bármi lehet, mert igen, bármely meglepő, az ELŐVÁLADÉKban is LEHET sperma!


Amiket írtam, nem bántásból mondom, de aki szexelni tud, az védekezni meg tesztet venni is tudjon!


Bocsi a durvaságért, de szívből drukkolok, hogy ne legyen semmi gond.

2009. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!


Nyugodj meg, lazíts mert az idegességtől még tovább késni fog. Vegyél forró fürdőt, masszírozd a pocid és okés lesz minden.


drukkolok

2009. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerinted tudok nyugodtan aludni? Napok óta nem alszom,még egy értelmes mondatot se tudok megfogalmazni,2szer feltettem a kérdést is. Nem azért nem veszek tesztet,mert nem merek,hanem mert nem tudok. De ezt hosszu lenne leírni...
2009. aug. 17. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó vérzésed első napja? Onnan számoljuk a terhességet.(azt a vérzést nézd ami után volt az aktus!)

Csinálj egy tesztet! Petika csak van a közeledben.

2009. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

eztmég hányszor kérdezitek meg? minden nap 5 ilyen kérdés van, h az idegeskedéstől késhet e a menzesz.

IGEN KÉSHET.

és hüvelygombád is lehet ha sokat stresszelsz

2009. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!