Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyplasztikát javasolt a...

Hüvelyplasztikát javasolt a nőgyógyász. Van aki már átesett ilyenen?

Figyelt kérdés
Két gyermeket szültem már, mindkettőt nagy súllyal. A hüvely izmai nem nyerték vissza a megfelelő állapotot, olyannyira, hogy "idegentest érzet" jelentkezik járás közben. Azt mondta a doki a későbbiekben nagy gondokat okozhat majd ha nem tetetem rendbe. Mennyire fájdalmas egy ilyen műtét, mivel jár, mennyi idő alatt lehet felépülni,stb. Ha valaki ismerős ezen a területen leírná a tapasztalait? Köszönöm!

2012. nov. 28. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerősnek javasoltak már ilyet, végül nem csináltatta meg, de elvileg 1 napos műtét, altatásban, szóval már aznap/másnap haza lehet menni utána.
2012. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógytornát nem javasolt az orvos? Nem a Kriston féle tornára gondolok, hanem sztk alapon, ingyenesre. Én jártam ilyenre, és velem csodát tett.
2012. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!