Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is kövérebbnek érzi magát...

Más is kövérebbnek érzi magát a menstruáció előtt/alatt?

Figyelt kérdés
36os a méretem, mégis mikor megjon, egy felhízlalt sertésnek érzem magam, a hasam óriásira puffad, napokon át megnövekedett étvággyal küzdök, fáj mindenem (főleg derekam), ami miatt a testmozgás is kizárt, pedig heti 3x járok normál esetben kondizni stb. Plusz vizesedek, katkötő, gyűrű szorítanak mert a végtagjaimban felgyülemlik a víz a szövetek közt. Mit lehet tenni ezellen?
2012. nov. 28. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is előtte 5-6 nappal kezdődik, főleg azt érzem, hogy nap végére szorít a nadrág. Mostanában kávéval-teával próbálom kihajtani a vizet, ez viszonylag jól működik.
2012. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hordónak érzem magamat akkor :D
2012. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
borzasztó...szerintetek ezt csak mi érezzük vagy látható is?
2012. nov. 28. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem látható :(
2012. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Látható, mivel negyed évente járok dokihoz és fontos az egészséghez a testsúly. Egyszer pont menstruáció 2. napján mentem, amikor bőven hordónak érzem magamat. A doki rögtön azzal kezdte, hogy híztam, miközben fogytam, csak fel voltam puffadva...
2012. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!