Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja rendszeres fehérfoly...

2 hónapja rendszeres fehérfolyásom van, és furcsán összegyűlik a nagyajkaim közt, mi ez? Lent részletesebben*

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,és volt egy hosszú kapcsolatom,amikor beléptem az szexuális életbe.Többször is előfordult hogy gombám volt,vagy folyásom,de krémekkel elmúlt előbb utóbb.

De most már 2 hónapja folyamatos folyásom van,és valami fehér végig összegyűlik a csiklom körül és a nagyajkaim közt.

Nem tudom mi ez,hogy kell kezelni.Remélem van valakinek tapasztalata.

(mivel nem fáj,viszket,satöbbi próbálom az orvost húzni mert nem szeretném az anyukám bele rángatni a dologba)

Persze tudom előbb utóbb el kell mennem,csak azt hittem elmúlik.

köszönöm előlre is a segítséget.


2012. nov. 28. 17:35
 1/2 anonim válasza:
Ez 1 termeszetes fojamat ami jelenthet fertozest beteseget vagy csak valami inrital vagy 1szeruen csak tisztulast igy tisztul meg a huvej ez normal a legtob lanynak van de ha csomos akor nem artana elmeni 1 nogyogyaszhoz 15 vagy egyedul is elmehetsz vagy kerd meg az 1ik baratnod hogy kiserjen el minden esetre mikor furdesz rendesen mosd le es utana torolkoz meg teljesen akor altalaban elmulik a csomosag es megint sima csepfojos lesz :)
2012. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már élsz szexuális életet, akkor amúgy is el kell menni évente egyszer nőgyógyászhoz. Jobb ha elmész, hiszen csak az orvos tud biztosat mondani.
2012. nov. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!