Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 2 hónapja nem jött...

Ági7 kérdése:

Több mint 2 hónapja nem jött meg, és több mint 9 éve szedem a fogamzásgátlót tre-regolt, és kb 2 hónapig szedtem cypromixet,10-én abbahagytam és 15-én meg is jött és azóta semmi? Már voltam dokinál is és nem lát terhességet. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nem épül fel olyan vastagságú méhnyálkahártya, ami le tudna válni. A nőgyógyásznak mi volt erre a válasza azon kívül, hogy megállapította, hogy nem vagy terhes ?
2012. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 év után nem meglepő, hogy ha abbahagyod akkor rendszertelenné válik a ciklusod. HA továbbra is fenn áll menj vissza és írass fel rá gyógyszert amitől megjön.
2012. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De szeded még? Mert nem egyértelmű, hogy csak a levelet fejezted be akkor, vagy abba is akarod hagyni hosszabb időre.

Ha az első: 9 év szedés totál elvékonyította a nyálkahártyát, nincs minek leválnia. Abba kell hagyni a szedését.

Ha a második: 9 éven keresztül le volt állítva az egész ciklusod. Nem csoda, hogy a szervezetednek idő kell, mire helyrerázódik. Vkinek fél év is eltelik, sőt, olyan is van, akinek gyógyszer nélkül helyre se áll.

2012. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tönkrevágta a természetes ciklusodat a fogamzásgátló. Gyakorlatilag nincs méhnyálkahártyád meg érett petesejted, azért nem jön meg. Sanszos, hogy ezt csak orvosi segítséggel lehet majd visszahozni. Soha többet nem szednék a helyedben fogamzásgátlót. Én is szedtem 2x másfél évig, nekem szerencsére nem voltak ilyen panaszaim utána, de annyi ilyet hallok mostanában mint ahogy te is jártál, hogy most már tutira nem szedek többé.
2012. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!