Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemben van valami...

A hüvelyemben van valami kemény kinövésféle.26/L Ki fogják vágni műtéttel ugye?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam nőgyógyásznál. De most muszáj lesz ezt megnézetnem. Nem fáj, de gyulladást okoz, elég nagy, szerintem valami vadhús lesz. Még szűz vagyok, de szerintem ki fog kelleni operálni. Már kb. több mint féléve ott lehet, tampon felhelyezésnél vettem észre. Volt valakinek hasonló, ?

2012. dec. 2. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész hátul érzed akkor az a méhszájad lesz. De a nőgyógyászati vizsgálat nem árt.
2012. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hüvely polip lehet.. De nem kell annyira megijedni egy nőgyógyász minél előbb és kideríti mi a baj :) Aztán Te sem agyalsz rajta meg idegeled magad lehet hogy feleslegesen... :)
2012. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elég közel van, remélem hogy jóindulatú, de ha polip, akkor az mitől alakul ki, és nem vágják ki ? Én jobban örülnék ha eltávolitanák.
2012. dec. 2. 16:33
 4/13 anonim ***** válasza:
[link] itt olvashatsz róla bővebben!
2012. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem félek emiatt. Az altatástól kicsit félek.
2012. dec. 2. 16:47
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már olvastam, de kösz. :D
2012. dec. 2. 16:48
 7/13 anonim ***** válasza:
26 évesen még nem voltál nőgyógyászati vizsgálaton? Ennek most iszod meg a levét. Holnap irány a nődoki, mert itt senki nem fog neked pontos választ adni!
2012. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:D - eddig nem volt problémám.
2012. dec. 2. 17:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom élsz már szexuális életet, ha igen, akkor évente egyszer akkor is illő elmenni nőgyógyászhoz, ha semmi bajod nincs!
2012. dec. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Miből gondolod ?? SEMMILYEN szekxuális életet nem élek,

én más vagyok, mint a többi lány. Mindegy, nem ez a lényeg, majd elmegyek a nőgyógyászhoz. Kösz a válaszokat.

2012. dec. 3. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!