Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz utáni vérzés mennyisé...

Abortusz utáni vérzés mennyisége meddig normális?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam abortuszon. Alig véreztem 2 napig, ma szerdán menstruációszerű friss vérzés jelentkezett. Bajt jelenthet? Esetleg más tapasztalatok?

2012. dec. 5. 15:42
 1/4 anonim válasza:
Hívd fel az orvosodat és kérdezd meg tőle,hogy mit tegyél,főleg ha bizonytalan vagy és nem látott el ezzel kapcsolatban semmilyen tanáccsal.Jobb ha beszélsz vele,nehogy baj legyen!Nekem is volt abortuszom,de nekem pont az ellenkezője volt,1-2 napi vérzés után elmúlt minden tünet és utána nem akart az istennek sem megjönni...úgyhogy hívd az orvosodat :)Biztos ami biztos :)
2012. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
amíg nem több mint a menstruáció addig nincs baj.
2012. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem missed abom volt, de technikailag ugyanaz. nekem azt mondta a doki, hogy amig nem magasabb a hőmérséklet 37-nél és a vér mennyisége nem több egy átlagos menzesznél addig nincs baj, mihamarabbi testi és lelki felépülést
2012. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek, megnyugodtam.
2012. dec. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!