Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vegbel koruli viszketest,...

Vegbel koruli viszketest, kirepedt bort, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

VOltam mar vegbel vizsgalaton, 2 fele allergia vizsgalaton, borgyogyasznal, az eredmeny mindenhol negativ.

Hintopor nem jo mert kiszaritja es meg jobban kireped, kremek (neugranormon, sudocrem, bepanten) nem valtak be. :(

Nagyon regota huzodo problema ez nalam, es idoszakosan szokott javulni, de mindig visszater, es nagyon sok kellemetlenseggel jar.


2012. dec. 7. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld bekenni körömvirág kenőccsel. :)
2012. dec. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cukrod rendben van? mert ez lehet ám a cukorbetegség egyik tünete is...
2012. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudtommal semmi problemam nincs vele. eleg sok edesseget is fogyaztok ,de semmi mas problemam nincs.
2012. dec. 11. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ez a problámám sajnos! Ez rettentő kellemetlen de szerintem ez nem aranyér! Nekem a barátnőm küldött kintről babapopsikrémet amit a kinti gyógytárban kevernek és tökéletes! A kisbabámat is ez hozta rendbe a dokik nem tudták mi a baja,neki a lábujjain nagyon csunya kiütésszerű sebes piros nem is tudom mi volt és tökéletesen meggyógyult tőle pár nap alatt!
2013. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tuti nem aranyer.

de semmilyen megoldast nem talalok ra. :S

2013. jan. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!