Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz szeretnék menni...

Nőgyógyászhoz szeretnék menni feliratni fogamzásgátlót, viszont nincs magánrendelésre pénzem. Kórházban ingyen vizsgálnak és hogy történik ott egy vizsgálat? Nyíregyházi vagyok 17/L

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

kórházban ingyenes, csak ki kell várni a néha baromi hosszú sort.

és sztem fogigátló miatt a kórházban valszeg meg sem fognak vizsgálni, legalábbis engem sosem vizsgáltak, de ha mégis, akkor fél perc az egész kb. levetkőzöl, felnyúlnak, és annyi kb.

2012. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
olvastam hogy van gyermeknőgyógyászati szakrendelés erre kell mennem vagy a rendes felnőtt rendelésre?valamint jeéentkezzek be?és olvastam hogy kellenek előtte vizsgálatok,akkor a későbbiekben nem lesz komplikáció ha nem vizsgál meg?bocsi a sok kérdésért de nem vagyok jártas ebben.
2012. dec. 9. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hogy hogy működik nyíregyen. de odamész és elmondják.

jó esetben kellenének vizsgálatok. de a kórház nem jó eset, mert ott általában magasról szarnak az emberre. mellékhatás meg akkor is lehet, ha a legalaposabban vizsgál ki.

2012. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.akkor ezek szerint inkabb maganrendelesre kellene mennem..
2012. dec. 9. 23:08
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, inkább.
2012. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A legközelebbi nőgyógyászati szakrendelésre menj. Ha az a kórházban van, akkor oda. Ha több doki is rendel ott, akkor én megérdeklődném ismerősöktől, hogy melyikük kedvesebb, melyikük jobb hírű.

Az első alkalommal biztosan meg fog vizsgálni,és ki fog kérdezni a mensesedről, anélkül nem fogja felírni a fogamzásgátlót.

2012. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bármely állami rendelőbe mehetsz. Nem kell gyermeknőgyógyászatra menned.

A doki megkérdezi a menstruációd milyenségét, mennyiségét, ciklusod hosszát, hogy mióta menstruálsz. Aztán mintát vesz a méhnyakadról, és egyben tapintással megvizsgálja a méhedet, petefészkeidet (belülről bent lesz az ujja, és kívülről meg az alhasadat nyomogatja). Betétet vigyél, mert rákszűrés után vérezhetsz. Érdemes menstruáció utáni pár napban menni a rákszűrésre. Adhat vérvételre is beutalót. Ez rutin labort takar, és nem vizsgálja a vérrögösödésre való hajlamodat (Leiden-mutációs teszt). Ha volt trombózisos beteg a családodban, mond el neki, hátha kiír ilyen tesztre.

2012. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj SZTK rendelésre, és mehetsz felnőttnőgyógyászhoz is 17 évesen! :)
2012. dec. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Es valamelyik otok jart mar a nyiregyi korhazban nogyogyaszaton?milyen velemennyel vagytok a korhazi vizsgalattal?
2012. dec. 10. 11:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Ingyenes, valószínűleg időpontot is lehet kérni.

Én szerencsés vagyok, mindenhol, ahol eddig voltam sztk-ban csináltak gyógyszer felírása előtt vér és vizeletvizsgálatot és szűrést is.

2012. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!