Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam valami fertőzést/b...

Elkaphattam valami fertőzést/betegséget?

Figyelt kérdés
Reggel a párom kiment az udvarra a havat ellapátolni,én pedig meztelenül feküdtem az ágyon.Nyitva maradt az ajtó,a kutya felugrott az ágyra és arra ébredtem,hogy megnyalt ott lent.A kutyus egészsége és be van oltva.Lehet valami bajom ebböl?Menjek el nőgyógyászhoz?

2012. dec. 10. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Kanos blöki ;) Am ha utána megmosakodtál rendesen, elvileg kicsi a fertőzés esélye/veszélye (van azért ott is immunrendszered és öntisztulásod is). Ha tünet jelentkezne, akkor látogass el csak dokihoz szerintem
2012. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég ha annyit mondok, hogy a kutya megnyalja a saját fenekét is. Most gondold el, így nyalta a Te puncidat is.
2012. dec. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2 napon belül meg fogod látni, hogy lesz-e bajod. Tünetek nélkül ne menj orvoshoz. :) Ha nagyon félsz attól, hogy elkaptál valamit, ajánlom az intim aid-et, az meggátolja a gombák és baktériumok szaporodását.
2012. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!