Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg?

Miért jött meg?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja szedek "Zoely" fogamzásgátló tablettát, minden hónap utolsó 4 napján kellene megjönnie,úgy van beállítva a tabletta.De most hónap közepén megjött.Miért van ez?

2012. dec. 11. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Vmi gyengítette a hatását (nem hánytál? Nem ment a hasad? nem szedtél antibiotikumot?)

Vagy gyenge neked a gyógyszer.

2012. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen nem volt,antibiotikumot sem szedtem.De olvastam a használati utasításban,hogy előfordulhat ilyen..
2012. dec. 11. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első pár hónapban előfordulhat ilyen a gyógyszer mellékhatásaként a hormonok miatt.

Vagy a másik lehetőség, hogy méhszájsebed van, amiről eddig nem tudtál, mert az is okozhat ilyet (nekem ez volt).


De ha nagyon aggódsz miatta, menj el orvoshoz, és kérdezd meg tőle, hogy mi lehet ez.

Az is előfordulhat, hogy a gyógyszer nem megfelelő neked, bár furának tartom, hogy pont 3 hónap után jön elő, mikorra már meg kellett volna szoknia a szervezetednek a gyógyszert.

2012. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!