Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha jövőhéten...

Mit csináljak ha jövőhéten fog megjönni, de gólyatáborba megyek?

Figyelt kérdés

Elvileg jövőhét kedden kéne megjönnie(25.)de én pénteken megyek gólyatáborba.Most mit csináljak?Általában 5-6 nap szokott lenni.Tampont még sose használtam,nem is szeretnék,mivel szerintem az úgy a jó,ha kifolyik az anyag:)

Nem lehetne előbb meghozni,vagy leröviditeni,vagy vmi?kérlek segítsetek,nem akarom h a táborkor legyen meg!


2009. aug. 21. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Hidd el a tampon sokkal jobb megoldás mint azt hiszed...gondolom félsz tőle de teljesen olyan érzést biztosit mintha egyáltalán nem lenne ilyen problémád és még vizbe is mehetsz....próbáld ki hidd el kényelmesebb és tisztább érzés mintha betéttel rohangálnál. (amivel amúgy sokkal nagyobb a fertőzés veszély szerintem)

Mást nem tudok ajánlani,vagy hogy drukkolj hogy ez esetben máshogy legyen :D

2009. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy?

amúgy én a tampont javaslom,mert higiénikusabb.

2009. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos nem tudsz sok mindent tenni!

Ez az élet rendje... gondold el ha egy szinkronúszó, vagy csak úszó lánynak, aki még nem használt tampont pont akkor jön meg, amikor versenye lesz... kénytelen használni, majd mind az mberek 99.9%-a rájön, hogy hoppá! Előbb kellett volna használnom, mert sokkal! higiénikusabb, kényelmesebb és jobb! Lehet, hogy késni fog most pár napot, bízz abban, ha nem én a helyedben mindenképpen kipróbálnám a tampont!

2009. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne legyél híve annak, hogy kifollyon! Betéttel sokkal több fertőzést elkaphatsz! tampon!!!
2009. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi de nem segítettetek sokat:)én másra gondoltam.pl citromlé.de mindegy majd megoldom egyedül,itt ugyse kapok választ:(
2009. aug. 21. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Figyu most megy 9.-be anyuci apuci még nem tudja, hogy megjött neki. Szerintem beszéld meg velük. Mondd, hogy ez fontos neked. Egyébként ha nem akarod megdugatni magad, akkor kb mindegy, hogy megjött-e. Használj betétet, ha eddig is azt használtál.
2009. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
7%

egyetértek az előttem szólókkal...

Ezzel tényleg nm tudsz mit tenni. -.-"

Nem tudod megakadályozni!!!

2009. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
De könyörgöm ez az élet rendje. Nem tudsz ellene mit tenni.Ihatsz citromlevet de nem biztos ,hogy hat .Reménykedj hátha késni fog most az egyszer. Egyébként meg ha nem mentek strandra nyugodtan használhatsz betétet.
2009. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!