Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat?

Első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, szűz. Mostanában mint ha kellemetlenül érezném magam ott lent. (néha kicsit viszket,illetve folyásom van de az máskor is volt, és úgy tudom hogy normális) . Anyukámmal is beszéltem erről barátnőkkel és az interneten is utánakerestem a témának. Aggódok hogy van valami bajom, bár konkrét jel nincs rá, de gondolkodom hogy el kéne mennem nőgyógyászhoz biztonság kedvéért. Nagyon izgulok, ha rá gondolok hogy el kéne mennem görcsbe rándul a gyomrom még nem érzem magam késznek rá. szerintetek mit tegyek? nagyon parázok a dologtól, tudom hogy nincs rá okom de mégis. köszönöm a normális válaszokat.

2012. dec. 12. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ne félj tőle, alapvetően nem fáj.


szűz lányokat nem hüvelyen, hanem végbélen keresztül vizsgálnak általában. ezenkívül az alhasat szokták még letapogatni és megvizsgálni.

2012. dec. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ezt olvasd el! :)

2012. dec. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

attól nem félek hogy fáj, egyszerűen nem akarom hogy ott vizsgáljanak..:S

köszönöm a válaszokat :)

2012. dec. 12. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a nőgyógyász hüvelyen keresztül vizsgál. Más sem akarja, de ha baj van, nincs más választás. Ne úgy fogd fel, hogy egy idegen tapogatja a puncidat. Az orvosnak ez semmit nem jelent. Neki Te nem egy szép fiatal lány vagy, hanem egy beteg, akit neki meg kell gyógyítani! :) 2. voltam.
2012. dec. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) megpróbálok így hozzáállni. :D
2012. dec. 13. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!