Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha késik a menstruáciom egy...

Ha késik a menstruáciom egy hetet, akkor már vehetek tesztet?

Figyelt kérdés
Mikor esedékes lett volna, csak barna folyásom volt, de elötte honapban 72 orást kellett bevennem, dokim azt mondta ez miatt késik,(illetve barna folyásom volt, de azt nem számitom mensinek, ezért irtam h késik) de azért vegyek tesztet.
2012. dec. 12. 15:03
 1/4 A kérdező kommentje:
aztz olvastam 3-4nappal a menstruácio idopontja után 98%osan kimutatja, ha nekem 3adikán kellett volna megjönni akkor 7.én már kimutatja? de ma van 12-e, olyan nincs h esetleg már késö lenne?
2012. dec. 12. 15:06
 2/4 anonim ***** válasza:
tesztelhetsz, de szerintem csak bekavart az esemény utáni, van, akinél 6-8 hónapra ia felborítja a hormonháztartást
2012. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy késő lenne, ha baba van, ki fogja mutatni már
2012. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! 6-8 honap azért sok :S és el akarom kezdeni a fogamzásgátlo szedését akkor meg kell várnom míg normálisan megjön? legalábbis doikm ezt mondta.. akkor az sok idö lehet mig helyreáll :S
2012. dec. 12. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!