Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől sebesedhetett ki a...

Mitől sebesedhetett ki a puncim? Sok helyen. Csúnya és viszket.

Figyelt kérdés
:(
2009. aug. 21. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg valahol összeszedtél herpeszt. Menj el dokihoz, vagy vegyél Hevizos kenőcsöt lakótársnőm ezt kapta.
2009. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
herpesz gyanús. sztem menj orvoshoz
2009. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sokat használtad?! Ez csak vicc akart lenni.

Valamilyen fertőzés lehet. Gomba, baktérium, az is lehet, hogy amit említettek, herpesz.

Azt javaslom, hogy próbáld meg tünetileg kezelni valami jobb fajta bőrnyugtató kenőccsel. De ha nem javul pár nap alatt, akkor én orvoshoz mennék vele.

2009. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :S:S Egyébként a herpesz nem csak szexuális úton terjed? Még szűz vagyok.
2009. aug. 21. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, én gomba elleni krémet kaptam rá. (Candibene-ratiopharm). Nekem másnapra eltüntette a sebeket.
2009. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak szexuális úton terjed. Van akinek a száján jön ki már egészen kis korában. Nekem pl 8-9 évesen volt. (És természetesen akkor még szűz voltam.)
2009. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!