Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dunaújvárosban keresek lelkiis...

Dunaújvárosban keresek lelkiismeretes hozzáértő Nőgyógyászt. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

Most költöztem Bp-ről ide. HPV-s vagyok. Sok Nő van ilyen helyzetben. Aki esetleg ilyen tapasztalatokkal rendelkezik Dunaújvárosban, kérem jelentkezzen, mert jó lenne tudni, ki foglalkozik HPV-vel erre.

Várom a más tapasztalatokat is, mert sajnos Bp sok henteshez és bunkóhoz volt szerencsém (mivel sajnos magánrendelést megfizetni nem tudtam)

Előre is köszi Mindenkinek



2012. dec. 13. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok jóval nem tudlak biztatni, nekem jó tapasztalatom még nem volt a dunaújvárosi nődokikkal :( (Sőt, sajnos belelátok a piszkos ügyeikbe az egyik hozzátartozóm révén, amennyi műhibát ők csinálnak, az botrány). Én is sok hentes nőgyógyásszal találkoztam Pesten, végül sajnos csak a magán jött be (azokból sem mind!!)...
2012. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia. én százhalombattára járok. A Dömötöri dokihoz,elérhetősége: Dr. Dömötöri Gyula

Szülész-nőgyógyász, Dunaújváros

Specializáció: Osteoporozis-Menopauza

Intézmény: Dr. Dömötöri Eü. Szolg. BT

Cím: Dunaújváros, Vasmű u. 23. 1/4.

Telefon: 25/404-447

Egyéb elérhetőség: Mobil: 30/5306645

domotori@freemail.hu

Rendelés páros héten: K, CS: 16-17

Rendelés páratlan héten: K, CS: 16-17

Címkék: Szülész-nőgyógyász, Dunaújváros

Keresd meg ha gondolod, akár ott helyben, akár sz.halombattán.

2012. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dr. Barna András, magánrendelője is van a Kohász utcában.
2013. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!