Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet ilyet írni, hogy a...

Hogy lehet ilyet írni, hogy a PCOS+IR méregtelenítéssel (! ) megszüntethető?

Figyelt kérdés

Az antalvais oldalon van ez ami persze nem orvosi oldal de sokan olvassák és el is hiszik

itt a példa, egy PCOS-es válaszolt erre a méregtelenítéses gyógymódra...



Az inzulin rezisztencia és a policisztás ovárium szindróma csak


KÖVETKEZMÉNY és TÜNET, nem betegség. Mindkettő hátterében komoly hormonális gondok állnak, amelyeknek kiváltója a legtöbb esetben a szervezetben felhalmozódott xenoösztrogének tömege, amelyek a fogamzásgátlókból, bizonyos gyógyszertípusokból (szteroidok, fájdalomcsillapítók, antidepresszánsok, stb.), ételadalékok által, kozmetikumokból, fertőtlenítő szerekből, nagyipari állatok húsának és zsírjának fogyasztása által, valamint növénykezelő, növényvédő szerekből kerülhetnek a szervezetünkbe.


A xenoösztrogének parazita módjára elfoglalják a hormonreceptorokat, ezáltal a szervezet hormonháztartása felborul, legfőképp a női hormonok, a pajzsmirigy hormonok, a mellékvese hormonok és a hasnyálmirigy hormon (inzulin).


Azzal, hogy letiltanak a szénhidrátról, még nincs megoldva a probléma...


A xenoösztrogéneket viszont CSAK átfogó méregtelenítéssel, fitoösztrogénekkel és progeszteron termelődést serkentő természetes szerekkel lehet kipucolni a szervezetből. Javaslom, hogy a Te speciális méregtelenítésed összeállításával kapcsolatban keresd fel Wolfgang Köbel hormonszakértőt (rendeles.wk@gmail.com), és kérj tőle konzultációs időpontot.



Köszönöm!


Nagyon érdekeseket írtál! Továbbíthatom esetleg a többi PCOS-s önkéntesnek, hogy ők is okosabbak legyenek? Mostanában a méregtelenítés/böjt témája nagyon sokszor felmerül a betegek körében.


Csak egy kiigazítás: nem azt írtam, hogy letiltanak a szénhidrátról, sőt! Nekünk muszáj szénhidrátot bevinni a szervezetünkbe, napi 5x. ;)



2012. dec. 13. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Felkapott lett a téma, a pénz meg mindent megér. ELadnak egy nagy adag vitaminkészítményt, lehetőleg jó áron, és meglovagolják a piacot, ami itt még kihasználatlan. A mai világban számtalan helyen lehet ezt látni, nézd meg a fogyasztó hatású termékeket, kapásból több százat találsz, aminek semmi értelme, de a pénz uralja a világot, és mindig vannak hülyék, akik el is hiszik a sok rizsát, mert meg van tűzdelve igazsággal, hogy hihetőbb legyen. De az ok és okozati összefüggések cselesen el vannak zagyválva. Mindenki felelős a döntéseiért, akkor is, ha rosszul dönt és hisz azoknak, akiket csak a pénz dominál. Felnőtt ember döntsön felelősségteljesen. Aki pedig hisz a varázslatokban, majd felébred.
2012. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki nekem segít belgyógyász-endokrinológus. Ez a nő meg kozmetikus és aromaterapeuta. Ennyi nekem elég. Akinek nem, annak meg úgy kell.
2012. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a téma alapvetően más oldalról van megközelítve azon az oldalon és pl egy endokrinológus-belgyógyász által. Egyikre sem lehet azt mondani, hogy nem jók a dolgok, amikkel érvelnek, mert látod, hogy egy csomó embernek segít mindkettő. Az egyik így a másik úgy. De ez is csak azért van, mert az emberek ilyenkor hisznek valami pozitív dologban és ettől lesznek jobban.

Rám is azt mondták, hogy PCo-gyanúm van... nahát én a kezembe vettem a sorsomat, nem kellett nekem sem endokrinológus, aki jó pénzért meggyógyít, sem internetes agyátmosós dolgok (nem az antalvalira gondolok, ott serintem alapvetően jó dolgok vannak).

A szénhidrátos témát te írtad hozzá? Nyilván kell minden étkezésnél szénhidrát, csak nem cukorka és kenyér, hanem friss zöldség formájában... azért nem ugyanaz a kettő forrás.

Hogy lehet ilyet írni? Hát... látod, nekik bejön. :) Nem mindenre az orvos és a gyógyszerek a megoldás. Elég ha az ember egy kicsit megáll és elgondolkozik azon, hogy jó irányba halad-e az élete (stressz, harag, bánat, stb.). Én pl. simán fél éves diétát tartottam, de mivel lusta vagyok, nem mozogtam többet, mint máskor, tudom, ez a hibám. Viszont egy hónapja megint elmentem ultrahangra és semmi bajom nincs már!

2012. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az IR-nek is vannak fokozatai. Az én közel 10x inzulinszintem nem lesz kisebb, ha kiűzöm az életemből a haragot és bánatot... és ezen a ponton a diéta és mozgás sem volt segítség, én sem gyógyszerrel kezdtem, de be kell látni, hogy van, amikor szükség van rá. Lehet, hogy sok mindenhez nem kell orvos, de azért van egy pont, ami után a hit kevés.
2012. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, természetesen egyetértek veled, hiszen van, amikor már kellenek a gyógyszerek. :) De nem is erre gondoltam ám! Hanem arra, hogy sok orvos jó eredménybe (ami nekem volt) bele akarja magyarázni, hogy az rossz és gyógyszert akar adni. Ott az embernek meg kell állni és azt kell mondani, hogy stop, mert nem így működnek a dolgok! Szerencsés voltam, hiszen így is megoldódott a problémám, de nem hinném, hogy ezért csodabogár lennék.. Ettől függetlenül számomra hasznos a véleményed, köszönöm.
2012. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ebben meg én értek egyet veled. Van, amikor több gyógyszert kapunk, mint kellene, vagy mást, mint amit az állapotunk indokolna, valóban, nekünk is át kell gondolni a helyzetet. Örülök, hogy neked nem lett rá szükséged végül. Megúsztál jó pár mellékhatást, és az eredményeid így is jobbak lettek! :)
2012. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!