Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhat valamilyen gondot ha...

Okozhat valamilyen gondot ha elhasználok egy tégely ránctalanító krémet? 21/L

Figyelt kérdés

Hozzám került bizonyos okokból, egy Loreal Revitalift nevű ránctalanító-feszesítő arckrém, abból is a nappali változat.

Mivel a sima hidratáló krémem fogyóban van, gondoltam ezt elhasználom hidratálóként. Oda adni nem tudom senkinek, eladni sem, mert már ki van bontva, tehát vagy elhasználom, vagy ki kell dobni, amit sajnálnék.


2012. dec. 13. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Miért ne tudnád eladni ha csak ki van bontva?

Próbáld meg azért.

SZerintem nem okoz semmilyen gondot, ha elhasználod De azért este mosd le.

2012. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Loreál tucattermék. Semmiféle hatása nincs, csak illúzió, nyugodtan használhatod, nem oszt, nem szoroz.
2012. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy semmiféle hatása ne lenne az azért enyhe túlzás.

Már nem ránctalanító hatásra gondoltam :)

Autoimmunos vagyok.

Elég egy csepp ezekből a csodaszerekből a kezemre, és tetőtől talpig kiütéses leszek, és lehámlik a bőröm.

Semmi, még a fém sem tud ekkora hatást kifejteni rám.

Elgondolkodtató mi lehet benne :)


Én a helyedben egyiket sem használnám, de ha mégis ragaszkodsz hozzá, nyugodtan rákenheted az arcodra.

Nem fog mást csinálni mint a hidratálókrém.

2012. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnézed a tégelyen az összetevőket és beírod google-ba.

Sok olyan kozmetikum van amiben alap összetevő a kőolaj(Sodium laureth sulfate,vagy sodium lauryl sulfate)

Ha glicerin van az összetevő listán az 1.helyen akkor az vízelvonó hatású... Tehát nem árt néha utánanézni ,hogy a kozmetikumokban milyen összetevő van.Sok márkás termék,ahogy a Lorael is, csak meggazdagodni szeretnek. =) De egyébként meg ha tudnánk miket tartalmaznak,lehet soha nem is használnák több arckrémet se. Ugyanez a baj,a testápolókkal,fényvédő krémekkel, tusfürdőkkel...

Én garnier-t használtam, arclemosónak, több évig. Voltak időszakok amikor nem tisztítottam le az arcom, na akkor kijöttek pattanások az arcomon. Függővé vált a terméktől a bőröm. Ha kentem nem volt semmi baja, ha nem kentem rögtön előjött minden. Vigyázni kell manapság, mindig az összetevő a fontos!

2012. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bezsírosíthatja abőröd mivel ezek mindig zsírosabbak mint egy arckrém. Próbáld ki ha pár nap után látsz valamit hagyd abba. Hidratálni nem nagyon fog mert nem arra van kitalálva. A hatásukról meg inkább tényleg ne beszéljünk ezeknek a drogériás pacsmagoknak. (kozmetikus vagyok)
2012. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!