Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes e egy icipicit alulmük...

Érdemes e egy icipicit alulmüködö pajzsmirigyre gyogyszert szedni vagy felesleges? Nagyon minimális az eltérés a normálistol

Figyelt kérdés
Az orvos szerint mindenképp de hát magánorvos gondolom jol jönne neki ha járnék hozzá de páran akiknek évtizedek ota van ilyen problémájuk állitják hogy ennyire minimális eltérésnél nem kéne

2012. dec. 14. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok Neked segíteni pajzsmirigyes dolgokban, viszont arra biztatnálak, hogy hallgasd meg több orvos véleményét is, ha módodban áll. Ha többen hajlanának a gyógyszeres kezelésre, akkor fogadd el, ha nem, akkor ne. Legalábbis én így cselekednék hasonló helyzetben... azt hiszem.
2012. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell a gyógyszer mert csak rosszabodik, nem hiszem, hogy pénz miatt javasolja mert ezzel nem kell gyakran menni :)
2012. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak minimális volt az eltérés. Nem szedett gyógyszert.5 év múlva sorozatos epilepsziás rohamai voltak.Kiderült, a pajzsmirigy okozza. 3szor élesztették újra egyik rohama után.Aztán hónapokig lórúgásnyi nyugtatókat kapott és szó szerint csak feküdt az ágyban a kórházban és folyt a nyála. Nem kívánom azt a pár hónapot senkinek.Ennek már 14 éve. Azóta szedi a gyógyszereket,nem is kell neki sokat és jól van.

Nem riogatni akarlak,mert ami édesanyámmal volt nyilván nem törvényszerű,de nem szbad félvállról venni!

2012. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor elmegyek máshoz is mert kicsit most megijedtem.
2012. dec. 14. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6-os volt pár éve, de nem szedtem rá semmit. Januárban derül ki, mennyit változott, de jól vagyok, nincs semmi problémám, amit erre foghatnék.

Csak meg kell válogatnom mit eszek.

2012. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 6-os volt a TSH,nem adtak rá gyógyszert.Egy év múlva visszamentem,akkor már 8-as.Szóval az érték változik.Én Letroxot szedek.Kérd ki másik orvos véleményét.
2012. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!