Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spontán vetélés, vagy mi...

Spontán vetélés, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom csak nagyon szó szerint leírni, szóval előre is bocsánat a kifejezésekért.

6 hónapja szedek fogamzásgátlót, amivel nem volt eddig semmi gond. kb másfél hónapja észrevettem hogy hányingerem van tőle, de ez fel is van tüntetve a mellékhatások közt.. ha reggel vettem be reggel, ha este akkor este volt hányinger. elmentem az orvoshoz, hogy irjon ki mást, ez meg is történt, ugye a megvonásos vérzés ekkor fogjuk rá megvolt, kb 2napig tartott, és 2dbminitampon elég volt hozzá.. Szóval elkezdtem a másikat szedni, amitől szintén nem lettem jobban, epegörcsöm volt, mint kiderült,(háziorvosnál voltam vele,mert a gyomrom görcsölt, meg az oldalam) ezért 8nap után abbahagytam, mert nem bírtam enni, inni, folyamatosan hánytam volna ha lett volna mit. :S

ismét megjött, jó kis görcsökkel kísérve, ma reggel viszont még érdekesebb lett a dolog. Reggel rendeztem magam, mire fél óra múlva éreztem megint hogy nincs rendben valami.. ismét intéztem a dolgot, mikor a menstruációm mint a víz, állagra, ömlött. :S soha életemben nem volt velem ilyen.. nagyon sok jött egyszerre, darabos is volt, és nem is tudom.. :S

holnap megyek teljes hasi ultrahangra..

Valaki tud segíteni addig is? :(

20L


2012. dec. 16. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vetélés volt, csak egy sima erősebb vérzés.
2012. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vetélés volt, bár előfordulhat, hogy volt egy cisztád és esetleg az kipukkadt. Holnap az orvos többet tud majd mondani. Addig is ne aggódj!
2012. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!