Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a jobb oldalam,...

Mitől fájhat a jobb oldalam, deréktájon?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 napja érzem , hogy jobb oldalt olyan mintha a májam fájna . ha leülök akkor jobban érződik ,de nem is fáj hanem inkább szúr , és ha kihúzom magam akkor is jobban érződik .. olvastam hogy ez nem biztos , hogy a máj , lehet petefészek , vagy epe ... közrejátszhat az hogy kb 10 nap múlva kel megjönnie , és ezért pl megvan dagadva a petefészkem .. létezik ilyen ?

2012. dec. 16. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A máj és a petefészek nem deréktájon fáj.

Lehet, hogy csak meghúzódott?

2012. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt a deréktájt arra értettem hogy a derekam magasságában . de a hasam jobb oldalán érzem ezt a szúrást
2012. dec. 16. 21:06
 3/4 anonim válasza:

nem áztál el vagy tartózkodtál hosszabb ideig hidegben?

kb 5 éve én is egyszer csak erre lettem figyelmes, de nem törődtem vele, mondván: majd csak elmúlik... olyan volt kb,mintha levegő szorult volna ott meg. aztán napról napra rosszabbodott és lassacskán belázasodtam ezért elmentem orvoshoz. mondanom sem kell, azonnal laborba küldött, másnap reggel el is mentem. aztán aznap már az ügyeleten találtam magam este 9-10 körül, ahonnan beutaltak a kórházba. vesemedence gyulladás, majdnem egy hétig voltam bent. azóta fokozottan vigyáznom kell magamra, mert bármikor kiújulhat...

menj vele dokihoz!


ja és olyan "mázlis" voltam, hogy nyáron sikerült így felfáznom a zuhogó esőben...

2012. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy a hideg miatt lehet -e .. ha kint tartozkodok a rossz időben normálisan felvagyok öltözve . igazából "még" elviselhető ez a szurkálás , mert inkább csak akkor érzem ha hirtelen mozdulatot teszek . pl leülés, nyújtózkodás vagy esetleg ha megnyomom .Bízok benne hogy ez elmúlik magától , vagy csak a közelgő menses miatt érzem
2012. dec. 16. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!