Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 vagyok es az osztalyban...

Csini csajszi kérdése:

12 vagyok es az osztalyban mindenkinnek nagy mellei vanak kiveve nekem! Hogy tudnam fel gyorsitani a mellem novekedeset? Agyatok tipeket

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg magyarul először. 12 évesen jó hogy szexelni nem akarsz már, ne más mellét nézegesd különben se.
2012. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs rá házi módszer. Nagy melle valakinek genetikai, hormonszabályozási vagy műtéti úton lesz.


12 évesen pedig nem mérvadó a mellméret, hiszen még évekig fejlődsz. A divat pedig pedig biztosra vehető hogy sokan csak optikailag növelik pár trükkös ruhadarabbal és viselésükkel a mellek méretét. Ha mindent levesznek (amit ugye te nem biztos hogy látsz), nincs ott semmilyen lényeges dolog.

2012. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Először is ajánlok neked egy nyelvtan tanárt...
2012. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet felgyorsítani, meg kell tanulni türelmesen várni. Nekem is később nőtt meg az átlagnál, de aztán nagyon szép lett, igazán elégedett vagyok! Még 38 évesen is tökéletes :D
2012. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__37671..

Ennek a kérdésnek az eddigi utolsó válaszolója vagyok, de Neked is ugyanezt írnám, csak azzal a különbséggel, hogy Te 12 éves vagy.

2012. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
milyen bajotok van az irasommal ?
2012. dec. 17. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:

"mindenkinnek" - mindenkiNek

"vanak" - vanNak

"fel gyorsítani" - Az igekötőt és igét egybe írják, hallottál már róla?

"Agyatok tipeket" - aDJatok tiPpeket

2012. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sehogy, van akinek nagy van akinek kicsi van akinek szinte semmi nincs, van akinek közepes. Nincs két egyforma. Ez szimpla genetika.
2012. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod felgyorsítani.Nyugi,18-20 éves korodig nő a mell,legalábbis én ezt hallottam.Én 16 vagyok és elég kicsi a mellem,de hát ez van.
2012. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem el hogy minden lánynak nagy van az osztályodban 12 évesen. Hacsak nem 1-2 lány van csak rajtad kivűl.
2012. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!