Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hát nekem nagyon érdekes ez a...

Hát nekem nagyon érdekes ez a női baj. Valaki segíteni tudna esetleg?

Figyelt kérdés
Eloszor 14 evesen erkezett meg, majusban 23-án. Aztan juni-juli rendesen megjott.aztan augusztusban EGYALTALAN.azutan Oktoberben jott meg de nem abban az idopontban (23), hanem 1-jén! OKTOBER elsején. Aztan ez tartott normalisan 6 napig es most megint 2 honapja egyaltalan ... ezzmi? Nem mintha zavarna. bar soha tobbé ne jonne meg.!
2012. dec. 17. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez még kamaszkorban, amíg a pubertás tart, teljesen normális. Majd, ha a hormonháztartásod beállt, elkezdesz nemi életet élni, esetleg fogamzásgátlót szedsz majd, rendszeresebbé válik.

Megértem, hogy nem szereted, én is utáltam, nekem is ilyen rendszertelen volt, tetézve azzal, hogy volt, amikor 3 napig alig, aztán 3 napig semmi, aztán, mikor azt hittem már, elmúlt, egyik pillanatról a másikra elöntött a tanóra kellős közepén, ráadásul én tíz éves korom óta menstruálok. Sőt, amikor a nagyapám meghalt, a trauma miatt fél évig nem is volt semmi. De helyrejött.


"bar soha tobbé ne jonne meg.!"

Ilyet ne mondj, most még fiatal vagy. Én ennek a nyavalyának köszönhetem a gyönyörű kislányomat, és anyukád szintén ugyanezt elmondhatja. :)

Ez olyan túlélős dolog, nagyon nem tudsz tenni ellene, de megvan a maga haszna. A természet olyannak alkotta, hogy pont jó legyen, csak mi kicsit másképp gondolkodunk.

2012. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnalom.de en mar eldontottem h semmi.penzert sem szülnék gyereket.
2012. dec. 17. 19:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkorr most mi legyen? Menjek uszi szerdan vagy ne? :(( vagy várjam meg esetleg erkezik valaha?
2012. dec. 17. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Használj tampont, azzal lehet úszni.
2012. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korban én is eldöntöttem ám ugyanezt. Csak mondom.
2012. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad 14 évesen "érkezett meg" a menstruációd. Most hány éves vagy?
2012. dec. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most 15. Tamp. Soha...
2012. dec. 18. 16:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom a tamp. H mûködik de amúgy sem.
2012. dec. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!