Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzésem van, pedig...

Pecsételő vérzésem van, pedig gyógyszert szedek és majd egy hét múlva kellene megjönnie. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, már 3 éve szedem a tablettát, mindig időben veszem be. Most fáj a hasam is és pecsételő vérzésem van, pont mielőtt meg szokott jönni. Előfordulhat hogy hamarabb jön meg gyógyszer mellett, vagy valami baj lehet?

2012. dec. 21. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen pont a múlt hónapban. Ugyanúgy megjött mint eddig. Viszont én most azért félek, mert nekem most meg a 2. napra jött meg és mindig a 4.re szokott.
2012. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaj bocsi, félreolvastam, nekem a menzesz előtt 2 héttel volt ilyenem.
2012. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D mégegyszer bocsi, jól olvastam, nekem a menzesz előtti héten végig pecsételős véérzésem volt... mondanám, hogy menj el orvoshoz...de ilyenkor..hova?! :/
2012. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azért is kérdeztem itt, hátha valaki mond valamit, mert most dokihoz nem tudok menni :/
2012. dec. 24. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!