Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Narancsbőrt eltüntetni, hogy...

Narancsbőrt eltüntetni, hogy lehetne? Leggyorsabban! Mar nagyon sok mindent probaltam, de hiaba! Aki tud segítsen!

Figyelt kérdés

#Narii
2012. dec. 21. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem is van narancsbőröm, de én még semmivel sem próbáltam eltüntetni. Ha Te már ennyivel is előbbre vagy, hogy nagyon sok mindent megpróbáltál, írjál légyszi pár módszert.

2012. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ovass utanna, tanulmanyozz errol, mivel nem derult ki, hogy mi az, amit megtettel eddig? A megfelelo etkezes, rendszeres mozgas, masszirozas az, ami segiteni fog, viszont idore lesz szukseg.
2012. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Iszom sok folyadekot,foleg mentes vizet,jarok anticellulit masszazsra. probalok figyelni.az etkezesre.rubint rekas videokra tornazom.imadom a zoldsegeket es a gyumolcsoket es eszem is oket....
2012. dec. 21. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit én csináltam (-12 kg): napi 3 liter folyadék, szénhidrát mellőzése, torna és masszírozás. Babaolajjal keverve tripleffect zselét használtam. A narancsbőröm is szépen eltűnt (bár lassan!).
2013. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!