Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idővel csökkennek a fogamzásgá...

Idővel csökkennek a fogamzásgátló mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Rezia tablettát szedek 3 hónapja és jelentkeztek kisebb-nagyobb mellékhatások, ezek csökkennek majd, vagy térjek át másfajta gyógyszerre?

2012. dec. 23. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hozzászoksz szerintem.

Bár valamennyi mellékhatása lesz.

Aminek nincs mellékhatása, annak hatása sincs.

Az csak humbug, hogy "nincs mellékhatás", "meg sem érzi a szervezeted".

2012. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a mellékhatás. A hányinger pl. elmúlhat. De mondjuk ha fáj a fejed tőle, vagy csökkent a libidód, az nem fog elmúlni.
2012. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az elsőnek!
2012. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha első pár hónap után nincs mellékhatás, keress másik bogyót. Nem igaz, hogy ha nincs mellékhatás nincs hatás sem.

Nekem semmi bajom pl a fogamzásgátlóktól... persze pár hónapig volt vele gond, ahogy a papírjára is rá van írva, de utána minden rendben lett.

2012. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én balerát szedek, nekem például semmi érezhető/látható mellékhatása nem volt!
2012. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia!Milyen mellékhatást észleltél magadon?Én is reziat szedek már 4.hónapja nekem nagyon fáj a fejem tőle,meg a melleim!Szerintem felvitte a prolaktin szintemet is mert amellett h fájnak a cicieim jön vmi fehér tejszerű is nyomásra belőlük! Én beszedem még ezt a fél levelet és búcsút intek a hormonális szereknek!!
2013. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A mellfájdalom nekem már enyhült. Inkább a gyomromat viseli meg, na meg egy kicsit a libidómat.
2013. jan. 13. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
én is Reziát szedek már 4,5 hónapja, de búcsút intek tőle, elegem lett...a libidóm szinte nulla, időnként hányinger, és mielőtt megjönne totál depis leszek, és minden szaron sírva fakadok...arról nem is beszélve hogy mennyiszer kidobtam a taccsot tőle...
2013. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!