Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor megjön elmúlnak a...

Mikor megjön elmúlnak a pattanásaim, miután elmúlik pár napra rá visszatérnek. Normális ez 22 évesen? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Régen nem voltak gondjaim ezzel. Eddig a stresszre fogtam de most már nagyon aggaszt. Még dokihoz nem tudtam menni, de idén szerintem már nem is megyek. Valakinek volt már hasonló? Mi volt a gond? Kb nyár elején kezdődött, akkor aszt hittem a meleg, utána a sok idegeskedés. Miután megszűnt a folytonos vizsgadrukk akkor el is múltak de csak visszajönnek. Mi lehet ez?
2012. dec. 24. 00:44
 1/3 anonim válasza:
Ha ez megnyugtat én 20 vagyok és ugyanez a helyzet nálam is. Talán ha kevesebb zsíros dolgot vagy nasit ennél. Ja meg a magvak... :s
2012. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ez normális.

Éltek szexuális életet?

2012. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem. Én is gondoltam rá hogy sok szénhidrátot eszem. Nem eszem sok zsírosat vagy édességet. Valami olajos magvat is már jó régen ettem. Én valami hormonra gondoltam mert nekem ez régen nem volt problémám. Most se vészes, 2 hónapja sokkal durvább volt de azért rossz.
2012. dec. 24. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!