Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért folyik ki mellette?

Miért folyik ki mellette?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tampont használok. Először minivel kezdtem, de kifolyt mellette. Aztán normál méretűvel próbálkoztam, de kifolyt mellette, hol ott, még félig sem volt megtelve. Nincs erős vérzésem, olyan közepes, de az is inkább a gyengéhez áll közelebb. Szerintem jól helyeztem fel, mert nem volt kényelmetlen, én nem is éreztem, hogy ott van. Tág sem vagyok, ráadásul szűz. (o.b.)

Valakinek valami tanácsa van, hogy mitől lehet?



2012. dec. 27. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amit sokan nem tudnak: a tampon végét - ahol a madzag van - felhelyezés elött ajánlott picit kitágitani tölcsérformára az ujjaddal. (Nem tudom, érthetö-e: az ujjaddal picit belefúrsz a madzag mellett, hogy kicsit kiszélesedjen ez a vége). Amikor felteszed, egész picit húzd visszafelé, amig érzed, hogy megakadt, felfekszik a kiszélesitett vége belül a hüvelyben. Ekkortól nem fog kifolyni, mert annak legtöbbszö az az oka, hogy a tampon pereme nem zárja le rendesen a hüvelybemenetet belülröl.
2012. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!