Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tehetek bármit azért, hogy...

Tehetek bármit azért, hogy előbb elmúljon a menstruációm?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, ő alkalmazkodik hozzám, hanem én hozzá. Ettől függetlenül, már a hatodik napja megvan, és folyamatosan ugyanannyi, egyáltalán nem az látszik rajta, hogy el szeretne múlni, azt viszont értékelném, ha szilveszterre búcsút vehetnék a tampontól.


Fogamzásgátlót szedek, hamarabb jött meg, mint ahogy kellett volna, még volt öt szem a gyógyszerből, nyilván végigszedtem, ez a második nap a hét napos szünetben.


A párommal együtt töltjük a szilvesztert, két hónapja nem találkoztunk, és mikor hazajött, nekem megjött. Eddig tényleg nagyon türelmes voltam, örültem neki, de most kicsit elegem van.


Bármilyen bevált módszernek örülnék!


2012. dec. 28. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Imádkozz. aztán meg jövőre menj el orvoshoz, mert ez így nagyon nem normális :(
2012. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszer közben nem lett volna szabad megjönnie!

Ez nem normális!

Amint teheted menj orvoshoz!

2012. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Három hónapja kezdtem el szedni, mindenképpen elmegyek orvoshoz ha lesz rá lehetőségem, de mindenhol azt olvastam, hogy ilyenkor még normális.


Köszönöm a válaszokat, akkor szorgosan imádkozok :)

2012. dec. 28. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális. Nem jól reagál rá a szervezetd. tényleg menj el orvoshoz minél elöbb. Ha elmúlik addigra és együtt elsztek a pároddal mindenképp édekezzetek áskép mert egyértelmű hogy valami nem jó. Amugy nincs ami rövidítené.
2012. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!