Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj az oldalam me a...

Nagyon fáj az oldalam me a derekam. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
nayon fáj, alig birok ülni, ma kezdte el, juniusban fel voltam fázva nagyon csunyán, utoljára akkor fájt ennyire és akkor is az oldalam is begörcsölt, a hátam derekam, most a bal oldalam, akkor a jobb volt igy... nyaralni voltunk, alig találtunk egy korházat, ott nagynehezen adtak egy fájdalom és görcsoldót.(inyekciót) nincs itthon senki, mit csináljak? mitöl lehet? nagyon fáj, szorit görcsöl nem birom a bal lábam felemelni csak v 15 20 cm re a földtöl...
2009. aug. 25. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
16 éves lány vok
2009. aug. 25. 14:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt, így, neten át nem lehet megállapítani. Keress fel egy nefrológust, feltehetően veseköved és/vagy vesegörcseid vannak (ez hat ki a psoas majorra és a quadratus lumborumra - ezek izmok a vese környékén). Tehát: mindenféleképpen és minél előbb keress fel orvost!
2009. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

okok, köszi!! holnap megyek... mien vizsgálatok lesznek, meg kb meddig fog tartani? fájdalom csillapitóval egész jól elvok, de holnap mindenképp doki... vizelet minta ultrahang meg ienek lesznek gondolom... ?

köszi a választ:D

2009. aug. 25. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy a vizelet minta után lesz vérvétel is...

nekem volt... :S:S

úgyhogy készülj fel :D

2009. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!