Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati rendelés Budapes...

Nőgyógyászati rendelés Budapesten? Kihez érdemes menni a 13. kerületben?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem fel végleg a fővárosba és nőgyógyászhoz kellene mennem. Fogalmam sincsen, hogyan működik az ellátó rendszer. Lehetőleg ingyenes rendelésre szeretnék menni. A 13. kerületben lakom. Bárhová mehetek a városon belül sztk rendelésre? Vagy csak abban a kerületben, ahol lakom? Vagy ez hogy működik?

2013. jan. 2. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Visegrádi utcába dr.P.Szikszay Ádámot tudom javasolni.

Rendes,alapos,korrekt,én évek óta oda járok

2013. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És nála magán rendelés van, vagy hogy működik a dolog?
2013. jan. 2. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a Visegrád utcai sztk.

Ez teljesen ingyenes.

[link]

Nem kell beutaló sem,felhívod őket,vagy személyesen elmész,mondod,hogy hozzá szeretnél menni és adnak egy időpontot.

Van egyébként magánrendelése is Óbudán(G1 intézet),ott egyszer volt,nagyon,szép igényes hely,de nem olcsó,és igazából felesleges is.Itt is időpontra mész,általában nem kell várni,és a doki sztk alapon is nagyon normális.

2013. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!