Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol talalhatok nogyogyaszt?

Hol talalhatok nogyogyaszt?

Figyelt kérdés
A minap turos folyasom keletkezett. Nagyon megijedtem de utana az ovulaciomnak tudtam be a dolgot. Aztan egyre rosszabb lett a helyzet. Emelyito lett a szaga es kezdett darabossa vallni. A kisajkaim egnek es viszketnek. Ez tuti valami fertozes lesz... Anyukammal nem apolok jo viszonyt ezert a nogyogyaszt is egyedul fogom felkeresni. Meg nem vagyok 16 eves. Hol talalok Budapesten tiniklinikat? Kerlek segitsetek. Meg sose voltam nogyogyasznal es nagyon felek de a viszketes mar elviselhetetlen. Koszonok elore is mindent!! :(

2013. jan. 3. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bár fiú vagyok, de beírtam google-ba hogy "gyermeknőgyógyászat" és elég sok rendelés kidobott. Válaszd ki azt amelyik a legközelebb van hozzád és spuri!

A barátnőmnek is ilyen tünetei vannak mikor valami gombát szed össze. De ezt majd az orvos megmondja, hogy micsoda.

Jobbulást!

2013. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Azt elfelejtettem, hogy a gyermeknőgyógyászat ne zavarjon meg,mert a legtöbb helyen ez gyermek és serdülőkori nőgyógyászatot jelent. (de ezt úgyis írják a honlapon)

2013. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!