Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 29-e óta folyásom van de...

Már 29-e óta folyásom van de a PG/53 nem mutat peteérést. Mitől van?

Figyelt kérdés

A folyásom fehéres és picit nyúlik csak, általában ragadós, de van amikor olyan mint a víz. És van mikor olyan mint a tejfel. Szeretkezni nem szeretkeztem a párommal csak pettingeltünk, mert még szűz vagyok...Ne értsetek félre nem a terhesség miatt kérdezem (hiszen szerintem az kizárt), hanem mert rendszertelen a menzeszem. A ciklusom 21-ik napján vagyok a 36-ból.

Itt a görbém erről a pár napról: [link]



2013. jan. 3. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemetlen szagú és semmi tüneted nincs, akkor normális.
2013. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okés hogy normális....de konkrétan a peteérést jelenti a folyás? mert a PG/53 nem mutatta kia páfrányokat. Amúgy köszi a yálaszt.
2013. jan. 3. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem két hetnte mutatott páfrányt amikor nem is menstruáltam 9 hónapig (szintén hormonprobléma). Össze vissza mutat. Nem csak nekem sok nőtől hallottam rá panaszt. Rendszertelen menzesznél tuti nem mutat reálisan. Menj endokrinológushoz mert 995 hogy valami hormon probléma áll a háttérben.
2013. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :)
2013. jan. 4. 09:25
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok....a hőm szerint ma éppen ovum volt, de az a baj hogy a testhőmérsékletem nem 37 fok fölött van...a folyásom krémes volt....ez tényleg ovuláció vagy nem?


itt a görbém: [link]

2013. jan. 5. 07:39
 6/7 anonim válasza:
Nekem 36,6 és ma van a peteérésem,én már egy éve figyelem,ezért tudom biztosra,szóval nem kell 37- nek lennie,csak a többi napon mért hőmérséklettől kell hogy magasabb legyen.
2013. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is 36,6 volt, de már 3 napja lement 36,1-re és nem értem miért... majd csak 20-a felé kéne megjönnie...állítólag akkor ugrik le a hőmérséklet ha meg fog jönni....nekem elég korán ment le.
2013. jan. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!