Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nő vagy férfi...

Szerintetek nő vagy férfi nőgyógyászhoz jobb járni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 18:53
 1/10 anonim válasza:
9%
Ha szégyellős vagy, mindenképp nőhöz, ha nem vagy szégyellős, akkor mindegy.
2013. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nemtől függ, én nőnél és férfinál is voltam nagyon jónál és nagyon rossznál egyaránt.
2013. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Mindkettőhöz imádok! ;)
2013. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Jó nőgyógyászhoz jobb járni nemtől függetlenül. Szégyenlősségben nem érzek különbséget. Nekem ugyanannyira "kellemetlen" egy nő előtt terpeszteni, mint egy férfi előtt. Egyébként egy férfi dokira sem néztem még férfiként.
2013. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Tök mindegy milyen nemű a nőgyógyász!!! Vannak itt az oldalon, akik fanatikusan próbálnak kizárólag női nőgyógyászt rátukmálni az először nőgyógyászhoz készülő lányokra azt sugallva, hogy a vizsgálatnak köze van a szexualitáshoz! De EZ NEM IGAZ!!! Egy férfi nőgyógyász is csak segíteni akar, a munkáját végzi!!! Női nőgyógyász is lehet, durva, goromba, és egy férfi is lehet kedves, megértő, empatikus! Ne a neme alapján válassz!!! Olyan orvost válassz, akit egy olyan ismerősöd ajánl, akiben maximálisan megbízol, és tudod, hogy Neked a lehető legjobbat akarja!!! Bármilyen nemű is a doki!!!
2013. jan. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
62%-osnak mindenben igaza van. Az ismerőseid körében kérdezz utána, hogy ők kit ajánlanak.
2013. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Én női orvoshoz jártam mindig és teljesen megfelelt nekem.

Kevésbé érzem feszélyezettnek magam elötte, mint egy férfi elött érezném.

2013. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én a nő orvos előtt érzem feszélyezve magam. Nem tudom, miért van így, vagy mitől alakulhatott ki. Biztos azért, mert sztk-s női orvosokról sok rosszat hallottam tinikoromban. Ettől függetlenül jártam már 2 nő magándokinál is. Mindegyik kedves, segítőkész volt, csakúgy, ahogy a férfiak. Ne a nemük alapján különböztesd őket, hanem az alapján, hogy mit tettek, ami szimpatikus volt. :) Azzal pedig nagyon is egyetértek, hogy olyan dokihoz járj, akit pl anyukád/nagynénéd ismer/ajánl.
2013. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

És ne egyedül menj el első alklommal, hanem kérd meg anyudat, vagy egy idősebb rokont, barátnőt hogy kisérjen el.

Be is mehet veled, ha akarod, joga van hozzá!

2013. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Miért ne menjen egyedül?

Én már 16 évesen is attól kaptam volna agybajt, ha anyukám kísérget. :D

2013. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!