Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hagymaszagú a hüvelyem....

Hagymaszagú a hüvelyem. Miért? Rendszeresen tisztálkodok, cserélem a fehérneműm, nem viszket, nem fáj, minden rendben van, csak szeretkezés közben a rendes "illat", ami máskor normális, átmegy hagyma illatba. Többi lenn.

Figyelt kérdés
Nem büdös, csak kimondottam a hagymára emlékeztet. Mit lehet ez ellen tenni?Orvosnál voltam, minden rendben odalenn, nincs fertőzés vagy gomba.Talán hormonális.Nem használok intim mosakodót, mert tönkreteszi a hüvelyfórát. Valaki tudna rá valami hatásos háziszert? Valami gyógynövényt, vagy természetes dolgot? Már nincs is kedvem szeretkezni. A párom csak mosolyog rajta, de annyira szégyenlem, hogy nem is bírok "odafigyelni".Segítene aki tud?

#hüvely #Hagymaszagú
2013. jan. 4. 11:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

mennyi hagymát eszel??

nekem is előfordul, ha több hagymát esezm.. (szoktam párolt hagymát, hagymás csirkét készíteni, ilyenkor alsóhangon 2-3 fej hagymát eszem meg)

de ilyenkor ugye a párommal, mivel együtt élünk ugyanazt esszük, szoktam rajta is érezni (nem a szájából, mivel a hőkezelt nem marad úgy benne a szájban)

lehet ez az ok? vagy mindig?

2013. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó elég sok hagymát eszünk, hagyományos magyar étrendhez híven. (csak a tejbegrízben nincs) :)neked amikor sokat eszel, állandóan hagyma illatú, vagy csak ha odakerül a sor, hogy szeretkeztek? Lehet ebben van az igazság? Köszi a hozzászólást! :D
2013. jan. 7. 17:20
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Hat amugy nem szagolgatom:) de olyankor siman odaig erzem...szerencsere nem szoktunk ilyenen görcsölni, nekem vadaszkutya orom van, elofordult, h a paromnem is erezte, mert,erdeztem tole, mert en joval tavolabbrol ismegereztem. Fondolom ilyenkor nagyobb a valadektermeles, ami ki is kerul, ezert erzem, mig amig a fehernemu rajtam nem, amugy meg altalaban nincs eros folyasom...sot kb a ciklusom 4 napjan ha van, talan ezert sem veszem eszere maskor...mi is nagyon hagymasan eszunk heti 2 kg minimumelmegy,pedig ketten esszuk...

Probald ki, h 1 hetig mellozod es akkor mi lesz.... De lehet neked is csak tul jo a szaglasod (en ha a parom kimozdul a haverokkal, esti fogmosas ellenere meg reggel is megmondom milyen italt ivott....egy a szencsem...nem vagyok finnyas, meg a fokhagymat is toleralom)

Kivancsi vagyok h mi lesz az eredmeny, akar priviben is erdekel, ha kiprobalod....

Udv

O


Ui.: elnezest az ekezetek hianyaert....

2013. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehat volt h a parom nem is erezte...en meg igen...ugye jolval tavolabbrol....kicsit kihagyott az erintokepernyo es nem vettem eszre
2013. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott hagymaszagú lenni, de alap esetben nem, csak akkor, ha felizgulok és nedvesség termelődik. Ugye simogatom magam, és utána érzem a kezemen... engem nem zavar, a páromat sem. Amúgy biztos van összefüggés a hagymával, mert mikor sok hagymát eszek (amit imádok) reggel mindig hagymaszagú a takaró alatt az illatom. Szerintem a bőrömön keresztül engedi ki ezeket az illatanyagokat a testem. Nem tudok másra gondolni.
2013. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Nekem is akkor hagymaszagu, ha hagymat eszek es ezert inkabb nem eszek (rajtam kivul mas nem szagolgatja, de az pont eleg hogy en erzem...). Szerintem probalj meg tenyleg a minimalis hagymafogyasztasra torekedni, hatha az bevalik :)
2014. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Nóraa89 válasza:
77%

Ez nem azért van mert igénytelen valaki vagy bármi hanem felborult

A hormonrendszered! Canesten G 200mg hüvelytablettA segîteni fog mindenkinek! Nem kell félni hogy nem múlik el kb 3 nap ha ezt használod! :)

2015. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
Szia. Sikerült megoldást találni a problémára?
2018. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
32%

Szia! Nem tudom mennyire aktuális ez de ha látod vagy valaki látja lehet tudok javasolni igy pár hasznosabb tanácsot. Személy szerint nekem nincs ilyen gondom szóval nem tudom problémáknál mennyire jól hat mégis egy próbát biztosan megérne.

Heti rendszerességgel ananászt vagy annak a levét, tőzegáfonya levet sokat és citrusokat ahogy már fennebb is említették. Az ananász nagyon jó.

Illatosabb lesz tőle és édesebb is azt nem tudom mennyire ha kellemetlen illata van de biztosan javit ha hosszútávon fogyasztod őket.

Remélem segitett.

2020. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!