Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem szedem be az antibiotik...

Ha nem szedem be az antibiotikumot attól lehet bajom?

Figyelt kérdés

bölcsességfog húzás után vagyok, az orvos akart adni de mondtam neki, hogy nekem attól minden bajom van. Mondta, hogy akkor nem ír és ennyi.

Az antibiotikum egyszer már a bélflórámat tönkre tette hiába szedtem probiotikumot, nagyon erős hüvelygombám lett tőle amiből rengeteg pénz, idő és energia volt kijönni belőle.

Nem akarom ezt.

A fog hely még fáj se semmi panaszom nincs



2013. jan. 4. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon gyulladt volt a fogad amikor kihúzta és dagadt az arcod, akkor kellene az antibiotikum, de ha nincs semmi ilyen gondod, akkor fölösleges.
2013. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet olyan gyulladás a szervezetedben, ami nem jelentkezik közvetlen tünetekkel - csak szépen fokozatosan.

Mikor húzta ki a fogad? Felnyitották, mekkora beavatkozás volt? Ezektől is függ.

Egyébként pedig szíved joga nem szedni, senki nem kényszerítheti rád, ha elég erős a szervezeted, akkor gyógyszer nélkül is meggyógyulhatsz.

2013. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett szedni. Igaz nem volt se gyulladás se semmi. viszont kiműtötték mind a négyet egyszerrre, nem tudták húzni mivel nem voltak kinőve. Pár nap után ugyis észre veszed ha gond van és akkor még mindig beszerezhetsz antibiotikumot.
2013. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
semmi baj nem volt velük csak nem tudtak kinőni
2013. jan. 4. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem begyulladt, szájzáram is lett, de ki tudták húzni nagynehezen. Én nem szedtem utána antibiotikumot, de nem is akartak adni.
2013. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!