Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mi ez, mitől van?

SOS! Mi ez, mitől van?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kijött 2 pattanás az arcomon,majdnem egymás mellett.Voltam kozmetikusnál Ő kinyomta,de sok hétig lila maradt(de teljesen lapos volt 2kozmetikus is megmondta) És a lilaság nem múlt,kijött még 2 pattanás,szinte ugyan ott ,a lilaságot felváltotta a vörösség,ismét elmentem kozmetikushoz megtisztította az arcomat,kinyomta azt a 2-t is.De most még vörösebb és sokkal nagyobb körben.Szóval egy nagy vörös folt van az arcomon,de laposnak lapos.Mit csináljak??Menjek el bőrgyógyászhoz,mit mondana?Kérne vérvételt?:( Segítsetek légyszi mert már el vagyok keseredve...

15L



2013. jan. 4. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt egyszer 8.-ban, 14 évesen egy hatalmas pattanás az orrom mellett és amikor végre elmúlt, vörös maradt ott a bőr. Hónapokig, és már azt hittem, életem végéig úgy marad, azután észre sem vettem, de nagyjából fél év alatt elmúlt. Vannak hegek, amik nagyon lassan halványulnak el, a kezemen egy vágás 2 évig lila maradt, mára alig látszik. Ne aggódj. Csak abból lehet probléma, ha ez így folytatódik, később maradhat ott egy fehér vagy bőrszínű heg.
2013. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg a bőröd nagy szélességben sérült a pattanáskinyomsá következtében. nekem az apró kis pattanások nyoma is egy-két hónapig megmarad, hát még ha ilyen nagyobb volt, amit kozmetikus nyomott ki! ne aggódj, el fog múlni, addig is egy korrektor, vagy púder megoldja :)
2013. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!