Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Orál?!

Segítség! Orál?!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb egy hete együtt voltam a párommal, és kényeztetett orálisan is. A csiklómat egyszer-kétszer "szívta", amit én élveztem is. De most picit fáj a csiklóm, illetve érzékeny. A folyásom picit erőteljesebb. A kérdésem az lenne, hogy ez most fertőzés lehet amit elkaptam az orállal? És hogy most hanyagolnom kellene az orált nem? Normális válaszokat légyszives!

2013. jan. 4. 22:26
 1/3 Mara Acoma ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy fertőzés. Erősebb folyás lehet peteéréskor is, ha pont a ciklus közepén vagy és olyankor a mellek meg a csiklód is lehet érzékenyebb. Valamint mensi előtt 1-2 nappal is van folyás.

Ha nincs kellemetlen szaga és normális színe van, akkor nem kell aggódni,de ha nem, akkor nem árt egy nődokihoz elugrani.

2013. jan. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod.

Ha csíp-éget, sárgás-zöldes a folyásod, és büdi akkor van fertőzésed.

2013. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2013. jan. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!