Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sokszor szedultem az...

Nagyon sokszor szedultem az elmult 4-5honapban. Voltam dokinal vervetelen, de az eredmeny szerint nincsen semmi bajon. De folyamatosan szedulok es parszor elajultam. Mit tegyek? Kihez fordyljak?

Figyelt kérdés
15/L

2013. jan. 5. 07:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Mindenképpen menj vissza a dokihoz, és mond el,hogy nem javult az állapotod. A szédülésnek nagyon sok oka lehet,vérnyomásproblémák, szem/látás problémák,idegi, stb.Kérj beutalót szakvizsgálatra, csak ne nyugodj bele!
2013. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj belgyógyászatra. Egy alapos kivizsgálás Rád fér. :) Minden jót Neked!!! :)
2013. jan. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
EGyél rendszeresen. Nekem is ez volt a bajom, amikor nem figyeltem oda az étkezésre. Lehet, hogy vashiányod is van,az is hasonló tünetekkel jár. Ez is tapasztalat...
2013. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem reumatológiai a szédülés oka. Kérj beutalót nyaki, illetve háti gerinc röntgenre, illetve reumatológiára. Nagyon sok kitartást kívánok, én már több mint fél éve ezzel szenvedek, csak most találtam egy normális(nak tűnő) dokit. Ha érdekel, és pesti vagy, itt az elérhetősége:

[link]

Ő óvatosan helyrerakja az elmozdult inakat, csigolyákat, ha kell, ír ki gyógyszert. És mindenképp kell majd gyógytornára járj. Addig is, ezt próbáld meg, hátha segít:

[link]

21/L

2013. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!