Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 1évesen kb. mekkorának kéne...

1 1évesen kb. mekkorának kéne lenni?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és lany. 152-153 cm magas vagyok 31 kg és mellem aznem nagyon van,csak egy nagyon pici. a kg-ot leszámítvabez normális??( negatív megjegyzéseket pl. anorexia kerüljük)
2013. jan. 7. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre semmilyen szabály nincs, hogy mekkorának kell lennie a mellednek, mert mindenki más ütemben fejlődik. Az is normális, ha kisebb és az is ha nagyobb! Emberek vagyunk, nem pedig tárgyak, amik szabvány szerint készülnek.
2013. jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális. Én is ekkora voltam 11 évesen; ma felnőtt nőként 180 cm vagyok és vékony.
2013. jan. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és magasnak számítok? mert szoktam olyanokat olvasni hogy valaki aki 1 évvel idősebb nálam az ilyen 170 akáthany centi. :-\
2013. jan. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!